Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Telefon Takibinin Avantajları ve Dezavantajları

Bugün en yeni cep telefonlarının tümü, telefon izleme veya GPS izleme içerir. Bu teknoloji birçok yönden gerçekten yararlıdır. Özellikle bir şeylerin yanlış olduğundan şüpheleniyorsanız, eşinizin hareketlerini kontrol eden tam zamanlı bir dedektif gibi olacaksınız. Ayrıca oğlunuz veya kızınız sizden uzaktayken nerede olabileceği konusunda endişe duymayacaksınız. Yere aşina değilseniz ve yakındaki bir restoranda yemek yemek istiyorsanız, GPS telefon takibi bir tane bulmanıza yardımcı olabilir. Cep telefonunuzu her zaman yanlış yere koyan biriyseniz ve telefonun içinde kayıtlı kişiler gibi önemli ayrıntılar varsa, bu teknoloji sayesinde telefonun konumunu kolayca takip edebilirsiniz. Hepsinden önemlisi, bu teknoloji, 11 Eylül saldırısı gibi acil durumlarda ve meydana gelebilecek diğer kazalarda çok önemlidir. GPS cep telefonu ile 911 arandıktan sonra, acil servislerden çok daha hızlı yanıt alınacaktır. Böylece telefon takip kullanımı ile daha fazla hayat kurtarabilirsiniz.mesaj takip programı

Ancak telefon takibinin sağladığı sayısız faydaya rağmen, gizlilik endişeleriyle ilgili öne çıkan sorunlar hala var. Dışarı çıktığımızda her zaman yanımızda taşıdığımız şeylerden bazıları cüzdanımız ve cep telefonumuzdur. Bu nedenle, yaptığımız kesin hareketler, niyeti şüpheli biri tarafından kolayca izlenebilir. E911'in tanıtımı, bazı önemli bilgilere erişmenin yine de cep telefonu sahibinin onayına ihtiyaç duyacağı bir yerde yapılmıştır. Duruşmalarda herhangi bir şüphe durumu veya yeterli kanıt yoksa bilgilerin açıklanmasına izin verilmez.

Bu nedenle, telefon izleme, dezavantajlarıyla birlikte değerlendirdiğinizde hala daha fazla avantaja sahiptir. Avantajlar dezavantajları kolayca ortadan kaldırır.

Sign In or Register to comment.